Hakkımızda

Hakkımızda
 
Raysa Transport, uluslararası taşımacılık organizasyonu yapan, depolama ve dağıtım hizmeti veren bir kuruluştur. 2010 yılında tek çatı altında hizmet anlayışıyla Türkiye’de İstanbul, kara, hava, deniz ve vagon taşımacılığı konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşundan bugüne kadar eksiksiz hizmet anlayışı ile gümrüklü-gümrüksüz, depolama ve dağıtım hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir. Avrupa’nın birçok noktasında, kargo antrepoları ve nakliyat ağı oluşturmuş, bu noktalardaki ofis ve depolarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Raysa transport'un temel prensibi; merkezi yönetim, disiplinli çalışma ve müşteri memnuniyetidir. Müşterileriyle süren kesintisiz iş birliği, en büyük sevinç kaynağıdır. Nakliyede hız ve karşılıklı bilgi alışverişinin önemli olduğunun bilincindeki firmamız, kalkıştan varışa kadar bütün bilgileri, çağımızın teknolojisiyle müşterilerine iletmektedir. Uzun süren çalışma döneminde, hizmet noktalarındaki iş dinamiği ileri düzeyde sistematize edilmiştir. Dönemsel istatistik raporları, kararlı ve sistemli büyümeyi grafiksel olarak kanıtlamaktadır. Yatırımlarını, özvarlığı ile gerçekleştirmiş, gelişmekte olan ve gelecekte yapacağı yatırımlarını, kredisiz özvarlığı ile gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Uluslararası taşımacılık alanında, mükemmele ulaşmak için uzun yollar kat etmek gerektiği bilinciyle, çalışmalarını hızla ve sabırla sürdürmekte kararlıdır. "Amacımız başlamak beğil, başladığımızı devam ettirmektir.".
 
Tarihçemiz

Tarihçemiz
 
2010 yılında tek çatı altında hizmet anlayışıyla Türkiye’de İstanbul, kara, hava, deniz ve vagon taşımacılığı konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşundan bugüne kadar eksiksiz hizmet anlayışı ile gümrüklü-gümrüksüz, depolama ve dağıtım hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.
 
Misyonumuz

Misyonumuz
 
MİSYON Uluslararası lojistik sektöründe; sunduğu hizmet yelpazesi ile, müşterinin beklentilerini gerçekleştirmek ve daha ileri düzeyde çözüm üretmektir. VİZYON Sınırların kalktığı, globalleşmenin arttığı, nakliye ve lojistiği sorun olmaktan kurtaracak imaj ve altyapıya sahip, çözüm odaklı, dünyada atılımcı ve dinamik marka firması olmaktır.
 
  • Image
  • Image
  • Image

Şirket Süreçlerimiz...

 

Tarihçemiz

 
1995 Sektöre Giriş
Firma kurucumuz önderliğinde Uluslararası ve Yurt içi taşımacılık sektöründe aktif olarak yer almaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı üstün hizmet anlayışı ile faaliyet göstermeye başlamıştır.
2010 Yeni Ofis
Sektörün ve çağın gereksinimleri doğrultusunda insan, teknoloji ve araç yatırımı sürdürmektedir
2016 Devam Eden Süreç
Güvenli ve kaliteli hizmet,hızlı,doğru ve eksiksiz bilgi akışı olası aksaklıkları minimuma indirmek bilinci ile siz değerli müşterilerimiz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yardım Edebilir miyiz?

 

Servislerimize Bakabilirsiniz

 
En Başarılı Lojistik Şirketine Hoşgeldiniz.Devamı..